top fit center
life force energy
Pn-Pt 6:30 - 21:00 / Sb 8:00 - 18:00 / Nd 8:00 - 13:00tel. 663 672 772

BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU BJJ DLA DZIECI WTOREK I CZWARTEK 17:00 ZAPISY TRWAJĄ

Nowość w naszym jesiennym grafiku dla dzieci‼️
🔥BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU🔥 ORAZ  🔥BOKS DLA DZIECI 8-14 LAT🔥
✅BJJ dla dzieci ( KIMONA)
Wiek: 8-14 lat
Trener prowadzący
Artur Motylski BRĄZOWY PAS, Wielokrotny Medalista Mistrzostw Polski
➡️Na początku warto wspomnieć że grupa  Brazylijskiego Jiu Jitsu dla Dzieci w TFC jest grupą o poziomie początkującym, a więc każde dziecko które przychodzi pierwszy raz na treningi dołącza do tej grupy🤼🤼‍♀️
Z czasem osiągając odpowiednie stopnie będzie awansowało na wyższy poziom🥋🥋🥋
👉Brazylijskie Jiu Jitsu Kids TFC łączy wychowanie fizyczne i samoobronę z kondycją i zabawą, której celem jest poprawa koordynacji, zwinności, sprawności motorycznej i rozciągliwości. Zwiększona pewność siebie i większa koncentracja która zdecydowanie przekłada się na dobre wyniki w nauce oraz życiu jest wypadkowymi całego procesu treningowego.
👉W Brazylijskim Jiu Jitsu TFC nie występują uderzenia, treningi odbywają się na stojąco oraz w parterze gdzie wykonuje się różne techniki obezwładnienia przeciwnika.
👉Treningi kontrolowane są przez każdego z uczestników, poprzez możliwość poddania się, a więc bezpieczeństwo tego sportu jest bardzo duże.
👉Motywacja jaką mają dzieci dzięki temu że zależy im na treningach jest ogromna i ma pozytywny wpływ na całościowy obraz dziecka w codzienności.
👉Wielopłaszczyznowość ćwiczeń ma pozytywny i korygujący wpływ na postawę ciała dziecka oraz kształtowanie poprawnej sylwetki ciała.
👉W przyszłości również może pomóc dzieciom uniknąć szykanowania przez rówieśników, nauczyć ich wzajemnego szacunku.
powrót