top fit center
life force energy
Pn-Pt 6:30 - 21:00 / Sb 8:00 - 18:00 / Nd 8:00 - 13:00tel. 663 672 772

Zumba

Co powiesz na roztańczone 55 minut, podczas których liczy się tylko dobra zabawa, która spala kalorie, pobudza do życia endorfiny, dotlenia organizm, buduje kondycję i modeluje sylwetkę?

Zumba to kombinacja tańca i aerobiku w dynamicznej oprawie muzycznej, która pobudza zmysły i sprawia, że każdy trening zwiększa apetyt na życie.
 

ZAJĘCIA TANECZNE W PIOTRKOWIEDLA NIEJ I DLA NIEGO
Zacząć możesz zawsze, ponieważ taniec nie pyta o wiek!

 

LATIN SOLO


55 minut
Kobiety i Mężczyźni

SALSATION


55 minut
Kobiety i Mężczyźni

AERODANCE


55 minut
Kobiety

ZUMBA


55 minut
KobietyDLACZEGO WŁAŚNIE ZUMBA?


PIĘĆ POWODÓW KROK PO KROKU

ZUMBA1. zapewni Ci wzmacniający trening całego ciała zastępując wiele ćwiczeń fitness; 

2. zapewni Ci trening modelujący sylwetkę, który szybko spala kalorie, dzięki czemu szybko pozbędziesz się zbędnych kilogramów i podkreślisz swoją kobiecość;

3. zapewni Ci trening poczucia rytmu i koordynacji, dlatego będziesz poruszała się z większą gracją, a na parkiecie poczujesz się pewniej niż dotychczas; 

4. zapewni Ci trening… dobrego humoru -  taniec to najlepsze antidotum na chandrę, ponieważ uwalnia hormony szczęścia i szybko redukuje stres zastępując go dobrym samopoczuciem;

5. zapewni Ci zdrowie, ponieważ treningi obniżają ciśnienie krwi, wzmacniają serce oraz układ odpornościowy.

ZUMBA TO WIĘCEJ NIŻ TRENING – TO SPOSÓB NA ZDROWE ŻYCIE
DZIĘKI ZUMBIE Z PRZYJEMNOŚCIĄ BĘDZIESZ PRZEGLĄDAĆ SIĘ W LUSTRZE I MIŁO SPĘDZISZ CZAS W RYTMIE ENERGETYCZNJE MUZYKI
ZAPYTAJ NAS O ZUMBĘ

DO ZOBACZENIA NA TRENINGU

 
 • kadra

  LATIN SOLO

  LATIN SOLO, czyli gorąca mieszanka latynoskich stylów, takich jak samba, rumba, cha-cha, jive i passodoble. Nauka tańca bez partnera to rewelacyjna zabawa, podczas której można w przyjemny sposób spalić kalorie i zadbać o kondycję fizyczną, ucząc się jednocześnie układów, dzięki którym można poczuć się pewnie na każdym parkiecie. Nasz podstawowy kurs dedykowany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku.

  Zajęcia taneczne dla kobiet i mężczyzn
   55 minut

 • kadra

  SALSATION

  SALSATION – to z jeden z najpopularniejszych programów taneczno-fitnessowych w Azji, który wielkimi krokami wkracza do USA i Europy. Zajęcia to energetyczny mix wielu stylów, które zapewniają rewelacyjną zabawę i budują poczucie pewności siebie na każdej imprezie.  Salsation zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i intensywnie ćwiczyć, a efekty pozytywnie zaskakują już po kilku treningach.

  Zajęcia taneczne dla kobiet i mężczyzn
   55 minut

 • kadra

  AERODANCE

  AERODANCE to ekscytujące treningi oparte są na zabawie choreograficznej w mocnym i energetycznym klimacie. Treningi łączą elementy fitness z wieloma stylami tanecznymi o średniej i dużej intensywności – od hip hopu po smooth jazz. AERODANCE pozwala szybko gubić zbędne kilogramy, nadaje ciału gibkość i intensywnie modeluje sylwetkę.  Nasz zajęcia to muzyczna przygoda, która pozwala pracować nad własnym stylem, ruchem i ekspresją. Świetna alternatywa dla klasycznych zajęć sportowych, czy siłowni.

  Zajęcia taneczne dla kobiet
   55 minut

 • kadra

  ZUMBA

  ZUMBA, czyli jedyne w swoim rodzaju połączenie elementów tańca z fitnessem zapewnia niesamowitą zabawę, pozytywną energię  oraz świetne efekty modelowania sylwetki. Układy choreograficzne Zumby to mix samby, salsy, merengue, mambo, tańca brzucha oraz ćwiczeń w innowacyjnym stylu fitness.  Zajęcia pozwalają szybko spalać kalorie i modelować sylwetkę, budują kondycję i usprawniają pracę układu krążenia. Każdy trening zapewnia podwójną dawkę pozytywnych emocji i zdrowej energii.


  Zajęcia taneczne dla kobiet i mężczyzn
   55 minut