top fit center
life force energy
Pn-Pt 7:00 - 21:00 / Sb 8:00 - 16:00 / Nd 8:00 - 16:00tel. 663 672 772

Zajęcia dla dzieci

AKTYWNOŚĆ NASZYCH DZIECI

ZDROWA ZABAWA JUŻ DLA SZEŚCIOLATKÓW


Aby zapewnić Maluchom wszechstronny rozwój potrzebny jest  ruch
– to on współdecyduje o zdrowiu, sylwetce i dobrym samopoczuciu.

Sami jesteśmy rodzicami, dlatego wiemy jak trudno oderwać dzieci sprzed ekranów telefonów, laptopów i konsol.


Mamy jednak sposób:

bezpieczne, przemyślane i profesjonalne treningi zaprojektowane potrzebami dzieci w różnym wieku. W naszym centrum fitness połączyliśmy sport z rewelacyjną zabawą, zapewniając dzieciom bogaty wybór i prawdziwą frajdę!   


 

ZAJĘCIA SPORTOWE DLA DZIECI

POZYTYWNA ENERGIA MAŁYCH UŚMIECHÓW

  


KICKBOXING KIDS


DANCE MIX


MŁODZI WOJOWNICY


ZAJĘCIE KOREKCYJNEZAJĘCIA DLA DZIECI – BEZPIECZEŃSTWO

NIE DAJEMY RYZYKU ŻADNYCH SZANS

… chodzi przecież o zdrowie Maluchów! Właśnie dlatego stawiamy na najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz programy ułożone przez prawdziwych ekspertów specjalizujących się w rozwoju ruchowym najmłodszych.
W naszym Centrum Fitness zapewniamy dzieciom świetną zabawę, która pozwala rozwijać sprawność ruchową, korygować wady postawy, pozbywać się nadwagi oraz czerpać pozytywną energię z tańca oraz ergonomicznych, angażujących i przyjemnych ćwiczeń pod okiem odpowiedzialnych instruktorów. Proponujemy zajęcia dla dzieci od 6 lat, dla starszych dzieci oraz dla młodzieży idealnie dopasowane do możliwości oraz preferencji poszczególnych grup wiekowych.
DOŚWIADCZENI TRENERZY DLA DZIECI

MALUCHY POD NAJLEPSZĄ OPIEKĄ


Nasi trenerzy specjalizujący się w prowadzeniu zajęć sportowych dla dzieci dbają o świetną atmosferę treningów, dopingują i aktywizują maluchy oraz przede wszystkim dbają o ich bezpieczeństwo.

ZAPYTAJ NAS O NAJLEPSZE ZAJĘCIA DLA SWOJEGO DZIECKA


DO ZOBACZENIA NA PIERWSZYM TRENINGU
 
 • kadra

  KICKBOXING KIDS
  (OD 6 LAT)

  KICBOXING KIDS - w naszej szkole kickboxing prowadzimy specjalne zajęcia dla dzieci, które pod okiem doświadczonego trenera biorą udział w wyjątkowych treningach. Odpowiednio dobrane ćwiczenia to świetna zabawa, która pozytywnie wpływają na rozwój motoryczny, gibkość oraz koordynację ruchową dzieci. Treningi uwzględniają wyselekcjonowane i całkowicie bezpieczne elementy sztuki walki – bez ryzyka siniaczków, za to z gwarancją świetnej zabawy, uśmiechu i pozytywnej energii.


  Zajęcia sportowe dla dzieci od 6 roku życia
    30 lub 55 minut

 • kadra

  MŁODZI WOJOWNICY
  (DARMOWE ZAJĘCIA)

  Zajęcia ogólnorozwojowe ukierunkowane na sztuki walki, z przewagą kickboxingu Trening ten ma na celu poprawę sprawności fizycznej, samodzielności, nabycie umiejętności samoobrony oraz wzajemnego szacunku, nauka samodyscypliny, nauka pracy w grupie, zwiększenie samoakceptacji i pewności siebie. Są to zajęcia dedykowane dla młodzieży.


  Zajęcia sportowe dla młodzieży
   

 • kadra

  ZAJĘCIA KOREKCYJNE

  ZAJĘCIA KOREKCYJNE to odpowiednio dobrane ćwiczenia, które korygują, zmniejszają lub przeciwdziałają powstawaniu wad postawy/zmian zwyrodnieniowych. Co więcej zajęcia korekcyjne wspomagają ogólny rozwój dzieci oddziałując korzystnie na koordynację ruchową oraz sprawne funkcjonowanie układy oddechowego i krążenia. W ramach zajęć prowadzimy także edukację, która pozwala rodzicom prowadzić domową gimnastykę korekcyjną.


  Zajęcia sportowe dla dzieci – już od 6 roku życia 
  30 lub 55 minut