top fit center
life force energy
Pn-Pt 6:30 - 21:00 / Sb 8:00 - 18:00 / Nd 8:00 - 13:00tel. 663 672 772

Trampoliny

Zajęcia grupowe na trampolinach to mix energetycznych ćwiczeń, dzięki którym sylwetka ulegnie totalnej przemianie, a nadprogramowe kilogramy uciekną w podskokach!


Na pewno zastanawiasz się, jak wyglądają zajęcia grupowe z użyciem trampolin. Zupełnie błędne jest wyobrażenie o swawolnych podskokach, jakie od czasu do czasu praktykujemy na trampolinach w ogrodzie. W trakcie treningu na trampolinie dogłębnie poruszysz całe ciało i spalisz aż do 800 kalorii! Wszystko dzięki niezwykle szybkim i rytmicznym podskokom w wielu różnych konfiguracjach, które zmuszają całe ciało do nieustannej pracy, a brzuch, uda i pośladki do wielu zmiennych napięć. Właśnie to skutkuje spektakularną utratą kilogramów, poprawą ogólnej kondycji i wytrzymałości. Zyskuje również zmysł równowagi i stabilizacja ciała. To wszystko w połączeniu z fantastyczną zabawą. Czego chcieć więcej?

Każdym zajęciom z wykorzystaniem trampolin towarzyszy niezwykle energiczna muzyka, która motywuje i pomaga utrzymać odpowiednie tempo podskoków, wykopów i sprintów. Wszystkiemu przewodzi wykwalifikowany instruktor, który na bieżąco prezentuje sposób i technikę ćwiczeń i zaraża całą grupę swoją energią i uśmiechem. To on różnicuje godzinne zajęcia i dzieli je na różne etapy, takie jak rozgrzewka, trening cardio, trening interwałowy, wzmacniający i rozluźnienie. W osiągnięciu celu i dotrwaniu do końca zajęć nieoceniona jest cała grupa i skaczący tuż obok, pozostali uczestnicy zajęć. To wszystko sprawia, że z tych zajęć wychodzi się z pełną satysfakcją, w fantastycznym humorze.