top fit center
life force energy
Pn-Pt 6:30 - 21:00 / Sb 8:00 - 18:00 / Nd 8:00 - 13:00tel. 663 672 772

O nas

W KLUBIE OBOWIĄZUJE SYSTEM KŁÓDKOWY, ŚREDNICA KŁÓDKI 7 mm.


W Klubie Top Fit Center obowiązuje system kłódkowy, tzn. każdy z klubowiczów powinien mieć własną kłódkę do szafki w szatni. Rozmiar KŁÓDKI średnica 7 mm.

Obowiązkowo należy mieć ze sobą ręcznik, obuwie na zmianę, klapki pod prysznic.

 

1500m2 RODZINNEJ POWIERZCHNI TRENINGOWEJ plus 600m2 boisko zewnętrzne ze sztuczną trawą i bramą crossfitową.

 

Nowoczesny wystrój, ogrzewanie podłogowe, bezpieczne szatnie, ergonomiczne urządzenia treningowe oraz komfortowa strefa relaksu. W naszej strefie relaksu odpoczniesz po treningu, wypijesz regeneracyjny koktajl białkowy lub pyszną świeżą kawę.  Możesz tutaj zregenerować siły, porozmawiać ze znajomymi lub poczekać na swoich bliskich i przyjaciół, którzy ćwicząc stają się coraz bardziej FIT. Właśnie tak wygląda największe centrum fitness i rodzinna siłownia w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie pod okiem najlepszych trenerów zadbasz o zdrowie i pobudzisz endorfiny, zgubisz zbędne kilogramy, wymodelujesz swoją sylwetkę.


Ze względu na to, że rodzina Top Fit Center ciągle się powiększa, specjalnie dla Was zdecydowaliśmy się na rozbudowę naszego klubu. W chwili obecnej rozbudowujemy strefę siłową oraz stworzymy możliwości na konferencje i spotkania biznesowe . Wizualizacja całego obiektu już niebawem.


Klub dysponuje:

  • sala główna (podzielona na strefę cardio, strefę wolnych ciężarów ),
  • sala fitness,
  • strefa MMA,
  • strefa kickboxingu,
  • strefa brazylijskiego jiu-jitsu,
  • strefa cross treningu,
  • strefa ciężarowa,
  • strefa funkcjonalna,
  • sala treningu personalnego,
  • boisko ze sztuczna trawą i bramą crossfitową,


W klubie jest również możliwość skorzystania z sauny (dodatkowo płatna) znajdującej się w strefach szatni.

 

FITNESS DLA DZIECI


W naszym Centrum Fitness zapewniamy dzieciom świetną zabawę, która pozwala rozwijać sprawność ruchową, korygować wady postawy, pozbywać się nadwagi oraz czerpać pozytywną energię z ćwiczeń angażujących całe ciało, a wszystko to pod okiem odpowiedzialnych instruktorów. 

Proponujemy zajęcia dla starszych dzieci (o 7 lat) oraz dla młodzieży idealnie dopasowane do możliwości oraz preferencji poszczególnych grup wiekowych.


 

NAJLEPSI TRENERZY

INSTRUKTORZY TWOJEGO SUKCESU

Zajęcia w naszym Centrum Fitness prowadzą doświadczeni trenerzy – prawdziwi eksperci w swoich dziedzinach, którzy trenują mistrzów oraz pomagają osiągać sukcesy dzieciom, dorosłym i seniorom.
Empatia, doświadczenie, świetne kompetencje i zaangażowanie trenerów sprawiają, że treningi będą dla Ciebie prawdziwą przyjemnością i regularnie będziesz osiągał lepsze efekty.