top fit center
life force energy
Pn-Pt 7:00 - 21:00 / Sb 8:00 - 16:00 / Nd 8:00 - 16:00tel. 663 672 772

O nas

1500m2 RODZINNEJ POWIERZCHNI TRENINGOWEJ plus 600m2 boisko zewnętrzne ze sztuczną trawą i bramą crossftową.

 

Nowoczesny wystrój, ogrzewanie podłogowe, bezpieczne szatnie, ergonomiczne urządzenia treningowe oraz komfortowa strefa relaksu. W naszej strefie relaksu odpoczniesz po treningu, wypijesz regeneracyjny koktajl białkowy lub pyszną świeżą kawę.  Możesz tutaj zregenerować siły, porozmawiać ze znajomymi lub poczekać na swoich bliskich i przyjaciół, którzy ćwicząc stają się coraz bardziej FIT. Właśnie tak wygląda największe centrum fitness i rodzinna siłownia w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie pod okiem najlepszych trenerów zgubisz zbędne kilogramy, wymodelujesz swoją sylwetkę, zadbasz o zdrowie i pobudzisz endorfiny.

Ze względu na to, że rodzina Top Fit Center ciągle się powiększa, specjalnie dla Was zdecydowaliśmy się na rozbudowę naszego klubu. W chwili obecnej rozbudowujemy zespół szatniowy oraz tworzymy możliwości na konferencje i spotkania biznesowe . Wizualizacja całego obiektu już niebawem.


Klub dysponuje:

  • sala główna (podzielona na strefę cardio, strefę wolnych ciężarów ),
  • 2 sale fitness,
  • strefa kickboxingu,
  • strefa brazylijskiego jiu-jitsu,
  • strefa cross treningu,
  • strefa ciężarowa,
  • strefa funkcjonalna,
  • sala treningu personalnego,
  • sala zabaw dla dzieci,
  • boisko ze sztuczna trawą i bramą crosfitową,


Każdy z klubowiczów ma możliwość skorzystania z  sauny znajdującej się w strefach szatni.

 

FITNESS DLA DZIECI

ZAJĘCIA DLA MALUCHÓW OD 3 LATW naszym Centrum Fitness zapewniamy maluchom świetną zabawę, która pozwala rozwijać sprawność ruchową, korygować wady postawy, pozbywać się nadwagi oraz czerpać pozytywną energię z tańca oraz ergonomicznych, angażujących i przyjemnych ćwiczeń pod okiem odpowiedzialnych instruktorów.   
Proponujemy zajęcia dla maluszków od 3 lat, dla starszych dzieci oraz dla młodzieży idealnie dopasowane do możliwości oraz preferencji poszczególnych grup wiekowych.


 

NAJLEPSI TRENERZY

INSTRUKTORZY TWOJEGO SUKCESU

Zajęcia w naszym Centrum Fitness prowadzą doświadczeni trenerzy – prawdziwi eksperci w swoich dziedzinach, którzy trenują mistrzów oraz pomagają osiągać sukcesy dzieciom, dorosłym i seniorom.
Empatia, doświadczenie, świetne kompetencje i zaangażowanie trenerów sprawiają, że treningi będą dla Ciebie prawdziwą przyjemnością i regularnie będziesz osiągał lepsze efekty.