top fit center
life force energy
Pn-Pt 6:30 - 21:00 / Sb 8:00 - 18:00 / Nd 8:00 - 13:00tel. 663 672 772

Kadra

Zajęcia w naszym Centrum Fitness prowadzą doświadczeni trenerzy – prawdziwi eksperci w swoich dziedzinach, którzy trenują mistrzów oraz pomagają osiągać sukcesy dzieciom, dorosłym i seniorom.


Empatia, doświadczenie, świetne kompetencje i zaangażowanie trenerów sprawiają, że treningi będą dla Ciebie prawdziwą przyjemnością i regularnie będziesz osiągał lepsze efekty.

 

 • kadra

  Izabela Dłużewska

  Główny manager klubu.


  Jej przygoda ze sportem zaczęła się już w szkole podstawowej, wiele lat trenowała badminton. Reprezentantka Kadry Piotrkowa w piłce siatkowej i pływaniu. Absolwentka Politechniki Częstochowskiej na kierunku Odnowa Biologiczna z Masażem oraz absolwentka AWF we Wrocławiu specjalność trenersko - instruktorska. Posiadane kwalifikacje: trener klasy drugiej Piłka Siatkowa 2009r.,instruktor lekkoatletyki 2005r., instruktor narciarstwa zjazdowego 2006r., instruktor gimnastyki 2007r., instruktor pływania 2007r., instruktor treningu funkcjonalnego 2016r., instruktor Bosu Trening 2016r, trener personalny 2017r. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach managerskich oraz konwencjach fitness. Z biegiem czasu sport szeroko pojęty staję się jej coraz większą pasją i nieodłącznym elementem życia. Uwielbia podróże, ruch i związany z nim wysiłek fizyczny. Największą radość w pracy z ludźmi sprawia jej uśmiech na ich twarzach, bo to utwierdza ją w przekonaniu, że warto robić coś dla innych.

 • kadra

  Małgorzata Golec

  Manager fitness i instruktor fitness, trener personalny.

  doświadczony wszechstronny instruktor fitness, licencjonowany trener zumby, salsation, trener personalny. Zawodowo dąży do perfekcji uczestnicząc w wielu szkoleniach, konwencjach i warsztatach tańca. Pracuje również z dziećmi i młodzieżą, prowadzi zajęcia o charakterze tanecznym, wzmacniającym i mentalnym, jednak jej prawdziwą pasją jest taniec. Najważniejsze dla Niej to profesjonalizm,  bezpieczeństwo na zajęciach i dobra zabawa . Ważniejsze szkolenia: Akademia Zdrowia 2004r.,  instruktor fitness, pilates  - głęboka stabilizacja kręgosłupa. Aerostyl Nasser Naji - Profesjonal Instructor Fitness, STEP, FUNKY STYL, Trener Personalny. Reebok Uniwersity: Hip - Hop, NEW STYLE, STEP REP REEBOK, FINAL CUTS, SASA PAGANO: Step, Fitness University: REGGAETON. Inka Szymański Fitness School: Magic Bar, Fit Complex. Egugola Dance Studio: Viet Dang - Hip Hop, Viktoria Paccotti: Ragga Jam. Profi Fitness School: Functional training, Bosu Training. Dyplom ukończenia instruktora tańca tech. Tańca Jazzowego, Współczesnego, Hip - Hopu, Salsy z metodyką nauczania. Techniki wspomagające różne formy tańca, kompozycja i choreografia, zajęcia Dramy, kształtowanie kreatywności i postaw twórczych. Żywienie i suplementacja w sporcie ukończone w Centrum Badań Wydolnościowych, planowanie diety i treningu ukończone w Olimpiakos.

 • kadra

  Michał Orzechowski

  Instruktor fitness, trener personalny, masażysta.

  Ukończone kursy to między innymi technik masażysta 27. 08. 2010, instruktor fitness 13.09.2014, trener personalny 24.02.2015, Profi Fitness School : Instruktor Functional Training 2016r., Instruktor Bosu Training 2016r. Swój początek kariery sportowca rozpoczął od treningów karate w 2006 roku. Jest w trakcie uzyskiwania uprawnień trenera karate. Posiada I stopień Kyu, zdobywca 1 miejsca na Pucharze Polski w konkurencji knockdown 21.11.2015 r. i najlepszy zawodnik, 3 miejsce Puchar Polski 22.11.2014 r., 3 miejsce na Mistrzostwach Polski 12.04.2014 r. w knockdown karate, 3 miejsce w Mistrzostwach Polski 13.04.2013r. w knockdown karate. Uczy innych tego, co sam umie, jednocześnie wciąż się rozwijając. Swoim podopiecznym pokazuje, że technika i precyzja są kluczowymi elementami treningów.

 • kadra

  Rafał Pawlikowski

  Trener CROSSFIT.

  Swoją przygodę ze sportem zaczął od zapasów gdzie już jako kadet zdobył kilka srebrnych i brązowych medali na Mistrzostwach Polski w zapasach, zdobywca Pucharu Polski w tej dyscyplinie. Od 2011 żołnierz zawodowy, w 2013 r. na misji w Afganistanie wygrał 3 razy zawody cross fitowe. Jest trenerem wyszkolonym w bardzo obszernym zakresie treningowym. Jego wiedza to nie tylko teoria, ale również poparte praktyką umiejętności. Wszechstronny, młody i ambitny trener. Zainteresowania: sport - sztuki walki, zapasy, cross fit, bieganie, jazda rowerem, podróże, górskie wyprawy, wojsko-militaria.

 • kadra

  Tomasz Rudzki

  Trener Brazylijskiego  Jiu-Jitsu.

  Zawodnik Copacabana Piotrków Trybunalski. Swoją przygodę ze sportem zaczął w wieku 11 lat od zapasów, po 14 latach trenowania tej dyscypliny zrezygnował z niej na rzecz Brazylijskiego Jiu -Jitsu, które stało się jego pasją. Trenuje już 7 lat i doprowadziło go to do tytułu Mistrza Europy w 2015r. oraz brązowego krążka bez podziału na kategorie wagowe. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, aktualny Mistrz Polski oraz wielokrotny medalista turniejów krajowych i zagranicznych. Jeśli oczekujesz ciekawych i urozmaiconych treningów oraz szybkich rezultatów to jest to trener dla Ciebie.  

 • kadra

  Dawid Głowacki

  Trener personalny, trener przygotowania motorycznego.

  Absolwent studiów wyższych na kierunku pedagogicznym ze specjalnością zdrowie i wychowanie fizyczne. Uczestnik szkoleń związanych z dietetyką i szeroko pojętym treningiem funkcjonalnym. Związany ze sportem od najmłodszych lat, przez okres 16 lat piłkarz ręczny, mający występy na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Trener z ogromną pasją, pracujący z ludźmi od najmniej świadomych swojego ciała, po zawodowych sportowców. W swojej pracy stawia na precyzję ruchów i edukację podopiecznych, oraz holistyczne podejście do człowieka i treningu.

 • kadra

  Bartek Jawornik


  Trener kickboxing.

   

 • kadra

  Artur Motylski


  Trener  BJJ i Kickboxing Kids.

  Zawodnik klubu Copacabana Piotrków Trybunalski. Ze sportem związany był od najmłodszych lat ćwicząc akrobatykę, trenując na siłowni. Od ponad 10 lat trenuje brazylijskie Jiu Jitsu. Posiadacz brązowego pasa. Wielokrotny medalista zawodów krajowych. Od początku przygody z BJJ, interesowała go praca z dziećmi i młodzieżą. Dzięki nim zaczął poznawać jak wiele rzeczy jest w stanie nauczyć się człowiek od najmłodszych swoich lat. Swoją pracę z dziećmi opiera na zabawach rozwijających u dzieci koordynacje i sprawność ruchową. Systematyczność i dyscyplina pozwala nauczyć się im w krótkim czasie wielu elementów ze sztuk walki. Przy pracy z dorosłymi zwraca szczególną uwagę na motorykę i ciągłe poszerzanie możliwości ruchowych. Fascynacja funkcjonowaniem ludzkiego ciała doprowadziła go do rozpoczęcia praktyki jako masażysta. Swoją wiedzę poszerza ucząc się w tym zawodzie jak i biorąc udział w ciągłych kursach i szkoleniach z technik masażu i modelowania ludzkiego ciała.  

 • kadra

  Łukasz Masiuk


  Instruktor zajęć grupowych.

  Od najmłodszych lat związany ze sportem. Zaczynałem od gry w piłkę nożną i koszykówkę, jednak tak naprawdę odnalazłem się dopiero w treningach kulturystycznych i CrossFit. Zaczynając od 2008 roku regularne treningi na siłowni zbudowałem siłę, sprawność i atletyczną sylwetkę - dzięki czemu wiem, że ciężka praca, odpowiednie nastawienie mentalne, systematyczność i wytrwałość dają wymarzone rezultaty. W 2015 roku na drugich, piotrkowskich mistrzostwach w martwym ciągu zorganizowanych przez OSiR zdobyłem I miejsce w kategorii wagowej powyżej 85kg z wynikiem 230kg. Wieloletnie doświadczenie przerodziło się w wielką pasję i miłość do tych sportów. Teraz, codzienne treningi to dla mnie norma. Inspiruję innych. Wierzę, że każdy ma swój wewnętrzny, unikalny potencjał, nad którym trzeba pracować i nieustannie rozwijać. Każdy ma w sobie wystarczająco dużo siły i mocy aby zmotywować samego siebie, zmienić swoje życie na lepsze i codziennie stawać się lepszą wersją samego siebie z dnia poprzedniego. 

 • kadra

  Damian Rzepecki


  Trener personalny, trener MMA.
   

 • kadra

  Jakub Jasion


  Trener personalny.
   

 • kadra

  Radosław Grzybowski


  Fizjoterapeuta, trener personalny.
   

 • kadra

  Kamil Kacperski


  Trener personalny.
   

 • kadra

  Zuzanna Babayan

  Recepcja, Dział Obsługi Klienta i Sprzedaży
   

 • kadra

  Gabriela Grabowska


  Recepcja.
   

 • kadra

  Liwia Plich


  Recepcja.