top fit center
life force energy
Pn-Pt 6:30 - 21:00 / Sb 8:00 - 18:00 / Nd 8:00 - 13:00tel. 663 672 772
GIMNASTYKA KOREKCYJNA DLA DZIECI - ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ DZIŚ ! 🙋‍♀️
Zapraszamy na zajęcia gimnastyki korekcyjnej dla dzieci . Zajęcia polegają na zastosowaniu ćwiczeń, które korygują bądź zmniejszają wady postawy. Z myślą o zdrowym rozwoju Państwa pociech wprowadziliśmy w grafik zajęcia profilaktyczne zapobiegające Wadom Postawy.
👉Okres przedszkolny i szkolny to etap szybkiego rozwoju i kształtowania się układu mięśniowego i kostnego. Jest to czas, kiedy należy zwrócić szczególną uwagę na kształtującą się sylwetkę dziecka i najodpowiedniejszy moment na rozpoczęcie ćwiczeń zapobiegających wadom postawy oraz leczenie najczęściej występujących schorzeń postawy u dzieci i młodzieży . Zaniedbanie ćwiczeń korygujących może doprowadzić do zmniejszenia sprawności układu krążenia, układu oddechowego, narządu ruchu, a także do zmian zwyrodnieniowych.
W ramach zajęć KOREKTYWA :
👉Kształtowanie nawyku prawidłowej postawy
👉wygaszanie nieprawidłowych nawyków
👉wyrabianie u dziecka prawidłowej postawy podczas czynności życia codziennego 👉wytworzenie stabilizacji mięśniowo-więzadłowej kręgosłupa
👉rozciąganie mięśni nadmiernie przykurczonych i skracanie nadmiernie rozciągniętych 👉zwiększenie zakresu ruchu w stawach i znoszenie ograniczeń
👉wzmocnienie osłabionych grup mięśni Głównymi zaburzeniami, które mogą być poddawane gimnastyce korekcyjnej są: -plecy wklęsłe -plecy okrągłe -plecy płaskie -skolioza -płaskostopie -stopy płaskie, koślawe -stopy szpotawe -kolana koślawe -kolana szpotawe Dzieci ćwiczą w nowoczesnej sali sportowej i dostosowanym sprzętem .
Zajęcia trwają 50 minut .Zajęcia prowadzi doświadczona w pracy z dziećmi instruktorka Małgosia Golec.
Zapisując swoją pociechę na zajęcia z gimnastyki korekcyjnej nie wymagamy skierowania od lekarza, na zajęcia mogą uczęszczać dzieci w wieku od 6 do 12 roku życia.
Zajęcia odbywają się w piątki na godzinę 17.00
Zapraszamy
Drodzy rodzice!! 👩‍👧‍👦👨‍👦
Właśnie rozpoczęliśmy nowy nabór do naszej bawialni na sezon 2018/2019!!
Podczas waszego treningu,będziecie mogli zostawiać swoje pociechy w bawialni pod czujnym okiem opiekunki 🙋‍♀️😊
Nie zwlekajcie i zapisujcie swoje dzieciaki!🤸‍♀️👧🧒
BAWIALNIA Z OPIEKUNKĄ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 17:00 DO 20:00
OPIEKUNKA JEST DOSTĘPNA PO WCZEŚNIEJSZYM ZAPISIE DZIECI INACZEJ DZIECI ZOSTAJĄ W BAWIALNI BEZ OPIEKI.
O szczegóły pytajcie w klubowej recepcji TFC :)
Zbliżają się urodziny Twojego dziecka i chciałbyś, aby było to dla niego i jego przyjaciół niezapomniane przeżycie?🎉😀 Chcesz spędzić ten czas z dzieckiem nie martwiąc się o przygotowania?🎈🎈 Znalezienie odpowiedniego miejsca i organizacja urodzin, które dziecko będzie wspominać, to nie lada wyzwanie. Z przyjemnością Ci pomożemy.😃 Dzieci ćwiczą poprzez zabawę, dzięki czemu szybko przekonują się do zdrowego trybu życia. Zajęcia prowadzone są pod okiem naszego pedagoga.⛹️‍♂️🤸‍♂️Wszyscy uczestnicy imprezy urodzinowej muszą posiadać strój sportowy oraz obuwie zmienne! 😉 Dużo śmiechu i wiele niezapomnianych atrakcji czeka na jubilatów w TOM FIT CENTER!! 💪💪
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!! 😎😁
W Klubie Tom Fit Center obowiązuje sytem kłódkowy, tzn. każdy z klubowiczów powinien mieć własną kłódkę do szafki w szatni. Rozmiar KŁÓDKI średnica 7 mm.
Należy mieć ze soba ręcznik, obuwie na zmianę, klapki pod prysznic. Ewentualnie ręcznik i kłódkę można zakupić w recepcji klubu.