top fit center
life force energy
Pn-Pt 7:00 - 21:00 / Sb 8:00 - 16:00 / Nd 8:00 - 16:00tel. 663 672 772
💐💋 Dzień Kobiet – 2 dni otwarte dla Pań (7-8 marca)
Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy wszystkie Panie na dni otwarte. Przez całe dwa dni każda z Pań będzie mogła za darmo korzystać z SIŁOWNI oraz wszystkich dostępnych u nas ZAJĘĆ GRUPOWYCH.
Drogie Panie🌸🌸 szczególnie zapraszamy na Wasze ulubione taneczne  zajęcia Zumby 💃ale... te zajęcia będą wyjątkowe🌸🌸🌸Tęsknimy już tak strasznie za Wiosną za chodzeniem w sukienkach💃, że zapraszamy Was na zajęcia w sukienkach...waszych ulubionych...wymarzonych...Wepnijcie kwiat we włosy i razem przepędzimy Zimę...Kobiety mają moc...🌸🌸🌸
Czwartkowy i Piątkowy Dzień Kobiet to zajęcia dedykowane:
Naprawczy Warsztat Kręgosłupa, Pośladki w Ogniu, Fabryka Siły, Fight & Burn, Sensualna Zumba,  Ogień Tabata, Stresołamacz tylko w @tomfitcenter💃🌸💃 😊
Podczas dni otwartych wszystkie Panie będą mogły również skorzystać z bezpłatnych pomiarów - analizy składu masy ciała
Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy dla Pań specjalne promocje karnetowe - możliwość zakupu tylko w czwartek i piątek: brak opłaty członkowskiej i -10 % na karnety.
Dodatkowo przygotowaliśmy dla Pań konkurs!
do wygrania miesiąc treningu za darmo!
💐💋 KONKURS NA NAJLEPSZY KOMENTARZ 😍
Napiszcie w komentarzu pod postem: O czym nie może zapomnieć mężczyzna w Dniu Kobiet?🤔
Regulamin:
KONKURS NA NAJLEPSZY KOMENTARZ

Klub Tom Fit Center 

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Konkurs jest organizowany na osi Klubu Tom Fit Center w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/tomfitcenter/

2. Konkurs odbywać się będzie zgodnie z niniejszym regulaminem, zwanym dalej "Regulaminem" oraz przepisami prawa polskiego.

3. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu art. 2 ustawy o grach hazardowych z dnia 19.11.2009 r. (Dz. U. z 2009 r., Nr 201, poz. 1540 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie i w rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.

4. Organizatorem Konkursu jest Kub Tom Fit Center , zwany dalej "Organizatorem".

5. Konkurs trwać będzie od momentu opublikowania postu konkursowego na osi czasu Klubu Tom Fit Center w serwisie Facebook.

6. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, zarządzany ani powiązany z podmiotami zarządzającymi lub będącymi właścicielami serwisu społecznościowego Facebook, za pośrednictwem którego można wziąć udział w Konkursie, a serwis Facebook nie ponosi odpowiedzialności wobec uczestników w związku z realizacją Konkursu.

7. Konkurs odbywać się będzie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

§ 2. UCZESTNICY KONKURSU

1. Zgłoszenie udziału w Konkursie musi być dokonane w sposób wskazany w Regulaminie. Niespełnienie któregokolwiek z warunków zgłoszenia udziału spowoduje nieważność zgłoszenia.

2. Uczestnikiem Konkursu staje się osoba po spełnieniu łącznie warunków, o których mowa poniżej oraz w paragrafie 3, zwana dalej "Uczestnikiem".

3. Uczestnikami Konkursu mogą być osoby zamieszkałe na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, mające pełną zdolność do czynności prawnych.

4. Aby wziąć udział w Konkursie, należy posiadać aktywny profil w serwisie Facebook, zgodnie z definicją tego pojęcia.

§ 3. ZASADY KONKURSU

1. Zadaniem Uczestnika Konkursu jest wstawienie zgłoszenia konkursowego w formie odpowiedzi na pytanie konkursowe na osi czasu Klubu Tom Fit Center w serwisie Facebook.

2. Tylko Zgłoszenia konkursowe opublikowane w formie komentarza pod postem konkursowym w czasie wskazanym w poście biorą udział w Konkursie.

3. W momencie opublikowania Zgłoszenia konkursowego, Uczestnik automatycznie potwierdza, że Zgłoszenie to zostało wykonane samodzielnie i/lub Uczestnikowi przysługuje pełnia praw autorskich do tego Zgłoszenia.

4. W momencie opublikowania Zgłoszenia konkursowego, Uczestnik automatycznie potwierdza, że zapoznał się i akceptuje treść niniejszego regulaminu.

5. Zgłoszenie konkursowe nie może zawierać treści powszechnie uznanych za obraźliwe ani naruszać praw autorskich osób trzecich, obowiązującego prawa lub dóbr osobistych osób trzecich.

6. Niespełnienie któregokolwiek z warunków Regulaminu Konkursu przez Uczestników powoduje utratę prawa do nagród.

§ 4. NAGRODY

1. Nagrodą w Konkursie będzie miesięczny karnet w Klubie Tom Fit Center

2. Zwycięzca nie może zrzec się nagrody na rzecz osoby trzeciej.

§ 5. ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

1. Rozstrzygnięcie Konkursu odbędzie się najpóźniej dnia 9.03.2019 r. o godzinie 10.00.

2. Zwycięzcy Konkursu zostaną poinformowani o wynikach Konkursu w odpowiedzi na ich komentarz do postu z zadaniem konkursowym na osi czasu profilu Klubu Strefa w serwisie Facebook. Zwycięzca zobowiązany jest skontaktować się z Klubem Tom Fit Center drogą telefoniczną w ciągu 7 dni od momentu zakończenia konkursu, aby otrzymać nagrodę.

3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieotrzymanie bądź nieodebranie przez Zwycięzcę z przyczyn technicznych niezależnych od Organizatora informacji o zwycięstwie.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Treść Regulaminu jest dostępna w siedzibie Organizatora oraz na stronie profilu Klubu Tom Fit Center

2. Tytuły poszczególnych rozdziałów Regulaminu mają charakter informacyjny.
Więcej szczegółów uzyskają Państwo pod numerem: 663672772.
❤️ Zapraszamy Was na Walentynkowy tydzień w Klubie Tom Fit Center 11-17.02.2019 r.❤️

Przygotowaliśmy dla Was:

❤️ Konkurs pełen miłości z okazji Walentynek.

Wstaw w komentarzu zdjęcie, które pokaże nam Twoją miłość do sportu! Może kochasz wspinać się po górach, albo grać w tenisa? Może kochasz zajęcia fitness, albo trening na siłowni z przyjaciółmi bądź ukochaną osobą? - walentynkowy buziak mile widziany. 😁

🔥 Do wygrania miesięczny karnet do naszego klubu oraz Voucher na masaż relaksacyjny, który zwycięzca może wykorzystać sam, ale może też przekazać komuś bliskiemu! 😍

oraz specjalne promocje:

Przyprowadź swoją drugą połówkę a otrzymacie 14 dni free (opcja przy zakupie z aktualnej oferty Klubu - promocja nie dotyczy karnetu na ferie!)
12-02-2019

Oferta na ferie

Specjalna oferta dostępna w dniach 11.02.19 - 24.02.19 ;) 
Skończył nam się stary rok... to idealny czas by zmobilizować się i zacząć zmieniać styl życia na aktywny? Jak to zrobić? Możesz skorzystać z oferty starter, testować nasz klub przez 3 dni za jedyne 9,90 zł a potem zostać z nami na dłużej💪
Czyny przezwyciężą wszystko.
Bariery i przeszkody nie znikną same - musisz je przesunąć.
Ignoruj opinie i oczekiwania innych.
Przestań wykorzystywać różne okoliczności jako powód, żeby się nie zmieniać.
Nie, ciężka praca nie jest uzależniona od czasu, wieku czy dochodów.
Razem robimy jeden mały krok na trening, jeden wielki poza naszą strefę komfortu i w kierunku życia, w którym mamy kontrolę. Zacznij żyć.
Miej odwagę być wolnym od wymówek.

Skorzystaj z możliwości, jakie daje STARTER
Analiza składu ciała na nowoczesnej wadze In Body
Pełna diagnostyka treningowa dzięki, której poznasz m.in. swój wiek metaboliczny, poziom tkanki tłuszczowej i mięśniowej, a także zawartość wody w organizmie.
Bogata oferta zajęć grupowych
Ponad 25 różnych typów zajęć fitness i cross-fight.
Profesjonalna opieka trenerska
Zapewniamy opiekę doświadczonych trenerów oraz Voucher na trening wprowadzający wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego.

Wręcz go trenerowi, z którym odbędziesz
swój pierwszy trening w Klubie Tom Fit Center.

Pomoże nam to poznać Twoje potrzeby i cele treningowe.
Jesteśmy dla Ciebie!
Testuj nas przez 3 dni a później aktywuj kartę na 100%
1 .Wybierz ofertę odpowiednią dla siebie
2 Wymień swój Starter na kartę Tom Fit Center.
3 Korzystaj na 100%
Czekamy na Ciebie w klubie!
Dlaczego warto z nami zostać
Profesjonalna i doświadczona kadra instruktorów, bogata oferta zajęć fitness.
Najnowocześniejszy sprzęt do treningów funkcjonalnych, siłowych i wytrzymałościowych.
Dogodna lokalizacja, zajęcia w terenie.


15-11-2018

BLACK WEEK

📢📢📢UWAGA UWAGA 📢📢📢

‼️ Od 23 do 30 listopada rusza u Nas BLACK WEEK ‼️
Wszystkie osoby,które podpiszą w tym czasie z nami umowę otrzymują 20 % rabatu na karnet oraz nie płacą za wyrobienie karty członkowskiej 😍😍
Szczegóły w klubowej recepcji lub pod nr telefonu: 663672772.

Nie zwlekaj specjalna oferta czeka właśnie na CIEBIE!!!! 😎

Do zobaczenia na treningu 💪🔥🔥
Zapraszamy wszystkie panie na innowacyjny 6 TYGODNIOWY program treningowy "SYLWETKA DO SYLWESTRA". Program dedykowany dla osób które chcą w szybkim czasie zgubić zbędne kilogramy. Zajęcia mają charakter spalająco-modelujący. Jeżeli chcesz w tą wyjątkową noc SYLWESTROWĄ wyglądać jak Milion Dolców - ten PROGRAM jest właśnie dla CIEBIE!!!
Zajęcia ruszają od przyszłego tygodnia. Śledź Nasz fanpag'e i grafik zajęć, zapisy już trwają. Szczegóły w recepcji klubu Tom Fit Center 😍😍
Zostań KRÓLOWĄ BALU 👑💄👠💎👯‍♀️💃👩‍🎤🎉🎇🎆