top fit center
life force energy
Pn-Pt 6:30 - 21:00 / Sb 8:00 - 18:00 / Nd 8:00 - 13:00tel. 663 672 772
11-02-2022

ZAJĘCIA MMA

Przekażcie dalej 👍🙌
Już od 14 lutego Top Fit Center  rusza z treningami MMA‼️‼️
👉Zapraszamy wszystkich miłośników  sportów walki w szczególności MMA, Kickboxing, BJJ, Boks 🥊🤼‍♀️🏆🥇
Zajęcia w każdy poniedziałek godziny 17:00-18:30 ⏰
Poprowadzi je dla Was profesjonalny zawodnik Mieszanych Sztuk Walk 👉 @damian.rzepecki.54  💪💪💪
Zadba on o wasze efekty treningowe, zawodowego sportowca oraz początkującego w tych dyscyplinach sportowych.
Zapraszamy młodzież szkolną jak i dorosłych bez względu na poziom zaawansowania. Panie również mile widziane 😉😍
Do zobaczenia w TFC 👊👊👊
‼️NOWOŚĆ W GRAFIKU‼️
🔥TOTAL SHAPE zajęcia wzmacniające🔥
👉ZAJĘCIA PORANNE/ ZAPISY NOWA GRUPA
👉PONIEDZIAŁEK i ŚRODA 9:00
✅Trener prowadzący Gosia Golec
👉Zajęcia fitness ‼️TOTAL SHAPE‼️ to zajęcia wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe oraz poprawiające kondycję fizyczną, poprawiające siłę mięśniową a jednocześnie zmieniające kształt sylwetki.
👉Zajęcia fitness ‼️TOTAL SHAPE‼️ obejmują kompleksowy zestaw ćwiczeń bez lub z użyciem przyborów, np. ciężarków, gum. Dostosowane do grupy tempo podczas ćwiczeń fitness sprzyja koncentracji na technice, bezpieczeństwie i dokładności wykonywanych ćwiczeń.
Dobór intensywności i nieskomplikowany pod względem koordynacyjnym zestaw ćwiczeń fitness, pozwalają uczestniczyć w nich wszystkim, bez względu na wiek, płeć i wydolność fizyczną.
👉Głównym celem zajęć fitness TOTAL SHAPE jest poprawa wytrzymałości organizmu, zwiększenie siły, jędrności i elastyczności mięśni oraz redukcja tkanki tłuszczowej.
Zapraszamy do zapisów ☎️663672772 lub ☎️887 441 817
Do zobaczenia w TFC 🔥
‼️NOWOŚĆ W GRAFIKU‼️
🔥SYLWETKA DO SYLWESTRA🔥
✅ZAPISY NOWA GRUPA
👉WYZWANIE 90 DNI
👉Czas trwania   55 minut
👉Trener prowadzący Małgosia Golec
Zapraszamy wszystkie panie na innowacyjny 12 TYGODNIOWY program treningowy "SYLWETKA DO SYLWESTRA"‼️
👉Program dedykowany dla osób które chcą w szybkim czasie zgubić zbędne kilogramy. Zajęcia mają charakter spalająco-modelujący.
🤩Jeżeli chcesz w tą wyjątkową noc SYLWESTROWĄ wyglądać jak Milion Dolców - ten PROGRAM jest właśnie dla CIEBIE!!!
👉Zajęcia zawierające odpowiednio dobrane ćwiczenia kształtujące mięśnie całego ciała. Wykorzystywane są przy tym takie akcesoria jak: hantle, piłki, tubingi, stepy, sztangi itp.
👉Zajęcia bez użycia choreografii, składające się z sekwencji ćwiczeń ze zmienną intensywnością, zbudowane na zasadzie interwałów.
👉Część „cardio”, czyli intensywne spalanie w miejscu przeplatana jest z częścią „shape” (przysiady, wypady, skłony itd.).
👉Efektem treningu jest wzmocnienie i ujędrnienie mięśni ud, pośladków oraz brzucha, a także pleców, ramion i klatki piersiowej. Zajęcia te wpływają na redukcję cellulitu i wyrzeźbienie sylwetki.
✅Dla kogo
Trening skierowany dla kobiet, których celem jest uzyskanie wyrzeźbionej sylwetki.
✅Korzyści: wzmocnienie całego ciała, poprawa wydolności, wysmuklenie i poprawa gibkości.
👉Zapisy pod nr tel. ☎️663672772 lub ☎️887441817
‼️Zajęcia dedykowane dla nowych klubowiczów‼️
Jeżeli to czytasz to wiesz, że te zajęcia są właśnie dla Ciebie, czas wstać z kanapy i zrobić coś dla siebie
Do zobaczenia w TFC💪🤗
‼️Kickboxing/Boks dla Kobiet‼️
🔥Poniedziałek i Środa godz. 19:30🔥
👉Trener prowadzący
Julia Kabzińska  Mistrzyni Polski formuły Kick Light
Dla Pań oferujemy również zajęcia z boksu i kickboxingu🥊
Dużo ruchu, ćwiczenia sprawnościowe, koordynacyjne, kondycyjne, wzmacniające, rozciągające i techniczne. Wszystkie wpływają pozytywnie na prawidłowy rozwój postawy ciała. Tempo i poziom zajęć jest dopasowany do uczestników dlatego bez problemu odnajdzie się tu każdy bez względu na poziom zaawansowania.
Zapisy pod numerem telefonu
☎️663672772 lub ☎️887 441 817
Zapraszamy 😊‼️
‼️Nowość w TFC‼️
🔥 Program AKTYWNY UCZEŃ🔥
Są to zajęcia odchudzające i rehabilitacyjne dla najmłodszych👨‍🦰👨‍🦱👩👱‍♀️
🛎Zajęcia w poniedziałek i środę o godzinie 17:00⏰
👉Jeśli szukasz odpowiedzi na to jak odchudzić dziecko, jak go zmotywować aby więcej się ruszał i odciągnąć go od komputera, to dobrze trafiłeś‼️
👉 Nadwaga to już duży problem u młodego "internetowego" pokolenia Polaków. Zaczynamy pod tym względem doganiać kraje zachodnie. Co więcej, nadwaga i otyłość u dzieci prowadzi do wielu poważnych schorzeń, szczególnie, jeśli trwa już jakiś czas.
👉Z kolei odchudzanie dzieci jest trudne, bo zbyt niskokaloryczną lub źle zbilansowaną dietą można zahamować rozwój i dojrzewanie dziecka, a ponadto - jak zabronić im jedzenia smakołyków?
✅Najtrudniej jest zawsze zacząć, a i później trzeba okazać wiele konsekwencji.
✅Idealnym rozwiązaniem są zajęcia odchudzające i kondycyjne, dzięki którym wzrośnie podstawowa przemiana materii Twojej pociechy.
✅O jednym musisz pamiętać - odchudzenie dla dzieci z nadwagą i otyłością oraz odchudzanie dla młodzieży często nie jest łatwe, ale stanowi konieczność.
✅Otyłość wpływa na psychikę Twojej pociechy, rodzi u niej kompleksy, lecz również grozi w przyszłości sporymi kłopotami zdrowotnymi.
✅Dzięki intensywnym zajęciom sportowym i odpowiednio dobranemu wyżywieniu, zajęcia odchudzające przynoszą skuteczne efekty.
🔥Sądzimy, że jest to bez wątpienia najlepszy sposób dowartościowania, pozbycia się kompleksów oraz poprawy nastroju i zdrowia dziecka. Poza tym zajęcia te organizowane są w grupach, gdzie dzieci i młodzież spotykają rówieśników z podobnymi problemami. Dzięki temu łatwiej godzą się na zaplanowany program zajęć i mają większą motywację oraz wsparcie do działania🔥
Zapisy pod numerem telefonu ☎️ 663672772 lub
☎️887 441 817
Zapraszamy 🤗‼️
Nowość w naszym jesiennym grafiku dla dzieci‼️
🔥BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU🔥 ORAZ  🔥BOKS DLA DZIECI 8-14 LAT🔥
✅BJJ dla dzieci ( KIMONA)
Wiek: 8-14 lat
Trener prowadzący
Artur Motylski BRĄZOWY PAS, Wielokrotny Medalista Mistrzostw Polski
➡️Na początku warto wspomnieć że grupa  Brazylijskiego Jiu Jitsu dla Dzieci w TFC jest grupą o poziomie początkującym, a więc każde dziecko które przychodzi pierwszy raz na treningi dołącza do tej grupy🤼🤼‍♀️
Z czasem osiągając odpowiednie stopnie będzie awansowało na wyższy poziom🥋🥋🥋
👉Brazylijskie Jiu Jitsu Kids TFC łączy wychowanie fizyczne i samoobronę z kondycją i zabawą, której celem jest poprawa koordynacji, zwinności, sprawności motorycznej i rozciągliwości. Zwiększona pewność siebie i większa koncentracja która zdecydowanie przekłada się na dobre wyniki w nauce oraz życiu jest wypadkowymi całego procesu treningowego.
👉W Brazylijskim Jiu Jitsu TFC nie występują uderzenia, treningi odbywają się na stojąco oraz w parterze gdzie wykonuje się różne techniki obezwładnienia przeciwnika.
👉Treningi kontrolowane są przez każdego z uczestników, poprzez możliwość poddania się, a więc bezpieczeństwo tego sportu jest bardzo duże.
👉Motywacja jaką mają dzieci dzięki temu że zależy im na treningach jest ogromna i ma pozytywny wpływ na całościowy obraz dziecka w codzienności.
👉Wielopłaszczyznowość ćwiczeń ma pozytywny i korygujący wpływ na postawę ciała dziecka oraz kształtowanie poprawnej sylwetki ciała.
👉W przyszłości również może pomóc dzieciom uniknąć szykanowania przez rówieśników, nauczyć ich wzajemnego szacunku.